O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych trenerek i trenerów z ponad 10 letnim stażem w uczeniu współczesnej improwizacji oraz tworzeniu spektakli komediowych.

Improwizacja jest naszą pasją, przyjemnością i pracą – chcemy promować ten rodzaj sztuki i zarażać nią innych. Nasze warsztaty wzmacniają umiejętności przydatne zarówno na scenie jak i w zawodach, które wymagają współpracy w grupie, kreatywności i budowania relacji.

Poznajcie nas!

Artur Jóskowiak

Współzałożyciel Akademii Improwizacji. Pedagog, improwizator, trener improwizacji w Akademii Sztuk Teatralnych (Wrocław), Teatrze Muzycznym Capitol (Wrocław) oraz w Wyższej Szkole Bankowej (Wrocław). Sceną zajmuje się od 2006 roku. Wiedzę czerpał od najlepszych nauczycieli z m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Austrii, Słowenii, Izraela, Australii, Kanady, Francji, Włoch. Ma gitarę.

Tomasz Marcinko

Aktor improwizator i trener w Akademii Improwizacji. Na scenie komediowej od 2008 roku. Współtwórca licznych projektów m.in. Improkracja, PAPTAK, Japety, Slavic Party 24/7. Improwizacji uczył się od światowej sławy trenerów. Gra w piłkę.

Piotr Zdebski

Doświadczony aktor improwizator i trener improwizacji. Improwizacji uczył się od jednych z najlepszych trenerów na świecie. Na codzień możecie go zobaczyć w wielu projektach i teatrach improwizacji - Irga, Improkracja, PAPTAK, Japety, Oranżada na Miejscu. Lubi ludzi.

Joanna Jóskowiak

Improwizatorka w Teatrze Improwizacji Improkracja oraz duecie Oranżada na Miejscu. Inicjatorka i organizatorka Dolnośląskiego Festiwalu Improwizacji DOLi. Trenerka improwizacji i kompetencji miękkich. Komiczka ze sceną związaną od 2008 roku. Praktykująca filozofka oraz psycholożka. Lubi kawę.

Mateusz Płocha

Absolwent AST. Występuje m.in. w duecie Dwaj Panowie, Slavic Party 24/7, Młodzi Bez Perspektyw czy Japety. Członek Klubu Komediowego. Współzałożyciel i trener w Akademii Improwizacji. Odbył kursy improwizacji i pisania komediowego w Chicago, m. in. w Second City, iO, Annoyance czy u Jimmiego Carrrane’a. Pisał do SNL Polska i dla Audiotekii. Lubi death metal.