Kursy / Intensive Intensive / „Weź to poczuj!” jednodniowy kurs z Piotrem
Intensive - Intensive

„Weź to poczuj!” jednodniowy kurs z Piotrem

 • 27

  sierpnia 2022
 • Opis kursu

  Zapraszamy na jednodniowy weekendowy kurs z Piotrem!
  ——————-
  Po których spektaklach wychodzisz z wypiekami na twarzy i masz potrzebę rozmawiać z innymi o tym, co właśnie zagrałeś lub zobaczyłeś? Po tych, które wywołały w Tobie EMOCJE 🙂
  ——————–
  Na tych warsztatach skupimy się właśnie na nich. Popracujemy nad umiejętnością definiowania emocji swojej postaci oraz partnera, zwalczaniem strachu przez okazywaniem tych emocji i ekspresją ich poprzez słowa, ciało i ruch sceniczny. Odsuniemy na bok myślenie i pozwolimy na to by naszymi scenami rządziły uczucia. Popracujemy nad podnoszeniem stawki w scenach poprzez zaangażowanie emocjonalne. Sprawimy, że nasze postaci będą prawdziwe, konsekwentne, a ewentualne zmiany w ich podejściu – racjonalne. Nauczymy się odkrywać uczucia i emocje, które łączyły postaci w scenie zanim w ogóle pojawiły się na scenie (bo przecież np. matka i córka, mąż i żona, dwie koleżanki czy często nawet mechanik i klient mają swoją wspólną historię, która wpływa na to jak obecnie wygląda ich relacja). Pozwolimy sobie zaufać temu, co czujemy jako improwizatorzy wchodząc na scenę i jak to może wzbogacić nasze postaci. Praca będzie obejmować szerokie spektrum emocji, bo przecież Impro nie musi być tylko zabawne.
  ——————-
  Warsztaty poprowadzi Piotr Zdebski – aktor improwizator i trener improwizacji. Jest absolwentem Akademii Improwizacji. Improwizacji uczył się od jednych z najlepszych trenerów na świecie, m.in. z USA, UK, Australii, Holandii, Słowenii, Francji czy Niemiec. Możecie go zobaczyć również w teatrach improwizacji – Improkracja, irga, PAPTAK czy Oranżada na miejscu. Trener w Akademii Improwizacji.
  ————–
  Wymagane doświadczenie:
  – ukończony poziom Basic Comedy 2 (BC2) lub dla improwizatorów spoza Akademii dobrym określeniem będzie szeroko pojęty poziom średniozaawansowany.
  Kiedy? Sobota 27.08.2022 godziny 10:00-15:30 (wliczona przerwa 30min )
  Gdzie? Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki, Romualda Traugutta 81 oficyna, 50-417 Wrocław (wejście od podwórka)
  Koszt? 200zł
  ———————
  Zapis będzie dostępny w niedzielę 07.08.2022 o godzinie 16:00
  • nauczysz się operować emocjami w scenach impro
  • poczujesz się komfortowo z emocjami, które być może mniej odczuwasz
  • stworzysz bardziej prawdziwe postaci i ich wybory

   

  +

  27.08
  Data rozpoczęcia
  10:00-15:30
  Godziny zajęć
  Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki, Romualda Traugutta 81 oficyna, 50-417 Wrocław (wejście od podwórka)
  Miejsce
  7/13
  Wolnych miejsc
  Piotr Zdebski
  Prowadzący
  Zapisuję się
  Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas

  Galeria