Kursy / - Dla początkujących / Basic Comedy 1 – czwartki u Artura
- - Dla początkujących

Basic Comedy 1 – czwartki u Artura

 • 29

  września 2022
 • 6

  października 2022
 • 13

  października 2022
 • 27

  października 2022
 • 3

  listopada 2022
 • 10

  listopada 2022
 • 17

  listopada 2022
 • 24

  listopada 2022
 • Opis kursu

  Podstawy improwizacji – Basic Comedy 1 – kurs otwarty dla każdego!

  Zastanawiasz się jak to jest improwizować na scenie? Chcesz spróbować czegoś nowego? A może już umiesz co nieco i chcesz sobie powtórzyć? Albo jesteś starym wyjadaczem i gdzieś zapomniałeś ciut podstaw? Jeśli pragniesz rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, kreatywność, spontaniczność, pracę w grupie, budowanie relacji, odwagę i wiele innych to ten kurs jest dla Ciebie. Improwizacja teatralna uczy bycia z drugim człowiekiem i tworzenia czegoś wspólnie w kreatywnym sosie akceptacji pomysłów partnera scenicznego.

  Aby kurs został zaliczony trzeba być na minimum 4 zajęciach z 8. Daje to możliwość zapisu na kolejne poziomy nauki improwizacji w Akademii.

  Zajęcia w czwartki w godz. 19:15-21:15 odbędą się w terminach: 29.09, 06.10, 13.10, 27.10, 03.11, 10.11, 17.11, 24.11.2022 r.

  ___________________________________________________________________________

  Warsztaty prowadzone są metodami technik teatru improwizacji, dzięki którym można tworzyć scenę na zawołanie. W teatrze improwizacji nie ma scenariusza, przygotowanych postaci lub tekstów – inspiracje pochodzą od publiczności i aktorów.

  Nasi trenerzy należą do czołówki polskich improwizatorów, wykładają na uczelniach wyższych, a swoje doświadczenie zdobywali u najlepszych trenerów z całego świata. Na zajęciach w lekkiej atmosferze uczymy współpracy, kreatywności, otwartości, śmiałości i jak to wszystko połączyć by powstała piękna scena komediowa. Dowiesz się jak być atrakcyjnym scenicznie i jak nawiązać więź z publicznością. Ćwiczenia są dynamiczne i zabawne, skonstruowane tak, aby uczyć poprzez zabawę – ten warsztat to 100% praktyki.

  Nie wymagamy żadnego doświadczenia scenicznego. Uczymy od podstaw. Każdego.

  ___________________________________________________________________________

  Wybierając zajęcia koniecznie sprawdź czy masz ukończony wymagany kurs!

  Jeśli nie pamiętasz co masz ukończone – napisz do nas, pomożemy 🙂
  Podpowiedzi masz poniżej oraz w zakładce „Ścieżka Rozwoju” 

  Dla przypomnienia podajemy kolejność głównych kursów w Akademii:
  Basic Comedy 1 -> Basic Comedy 2 -> SceneWork Comedy -> Smart Comedy 1 -> Smart Comedy 2-> Long Comedy 1-> Long Comedy 2

  Zapisy będą uruchomione 08.09.2022 o godzinie 12:00, więc macie chwilę, żeby obczaić sobie miejsca zajęć oraz terminy. Dokładnie wtedy na naszej stronie internetowej uaktywni się przycisk zapisów. Zapisy trwają do dnia rozpoczęcia pierwszych zajęć, chyba że grupa osiągnie maksimum 16 osób. Jeśli gdzieś zabraknie miejsc to koniecznie dajcie nam znać i założymy kolejną grupę 🙂

  Koszt kursu: 439 zł / 8 spotkań / 16 godzin

  Zajęcia rozpoczną się przy minimalnej ilości chętnych, w przeciwnym razie zwracamy wpłaconą kwotę na konto. Na kilka dni przed rozpoczęciem kursu wyślemy maila z potwierdzeniem rozpoczęcia zajęć. Zapisując się na kurs akceptujesz regulamin i politykę prywatności dostępne na naszej stronie www podczas zapisu.

  Korzyści:

  • dołączenie do jednej z najlepszych i najbardziej doświadczonych szkół improwizacji w Polsce;
  • nauka wielu przydatnych umiejętności w lekkiej i bezpiecznej atmosferze;
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i pedagogów uczących m.in. na uczelniach wyższych.

  Na kursie nauczysz się:

  • podstawowych zasad improwizacji;
  • kreatywności;
  • pracy w grupie;
  • budowania relacji w scenie i poza nią.
  29.09
  Data rozpoczęcia
  19:15-21:15
  Godziny zajęć
  Stowarzyszenie Tratwa, ul. Legnicka 65, Sala Numer 6
  Miejsce
  0/16
  Wolnych miejsc
  Artur Jóskowiak
  Prowadzący

  Brak Miejsc

   Zapisz się do listy oczekujących. Prześlemy Ci informację, gdy tylko pojawi się szkolenie na wybranym poziomie   Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas

   Galeria